Firmamız 1998 yılında Özkılıçlar olarak İstanbul’da lüx hırdavat, plastik, oyuncak ve kozmetik ürünleri ile ticari hayatına başlayıp ve halen devam etmektedir. 2014 yılında ikinci firmamız olan Sword Center’ı kurarak seramik mutfak eşyaları, çelik mutfak eşyaları ve zücaciye alanında faaliyet alanını genişletmiştir. 2021 yılından itibarinde sword toys olarak oyuncak sektöründe de hizmet vermekteyiz. 2022 yılında Sword Center olarak plastik ve metal mutfak gereçlerinin üretim ve imalatını şirketimiz tarafından başlatılmıştır.   Dinamik bir yapıya sahip olan Sword Center firmamız her ay artan ürün hacmi ve geniş ürün portföyü ile en uygun, en yeni ve en ucuz fiyatları sizlere sunabilmek için tüm ekibimiz ile çalışmaktadır. Firmamız ithalat ve alanlarında da başarılı bir şekilde faaliyet vermektedir.  2019 yılından buyana Sword Center dış tic. Ltd. Şti olarak dünyanın birçok ülkesine üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin ihracatını yapmış olmaktayız ve ayrıyeten ihracat sektöründe müşterilerimizin ihracatında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tüm yurt içi ve yurt dışı genelindeki firmalara hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız yenilikçi anlayışı ve kapsamlı ARGE çalışmaları ile ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Güler yüzlü personellerimiz , tercümanlarımız ve danışmanlarımızla siz değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız.

Tüm yurt içi ve yurt dışı genelindeki firmalara hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız yenilikçi anlayışı ve kapsamlı ARGE çalışmaları ile ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.